Sporcu Beslenmesi​

Home Sporcu Beslenmesi​

Diyetisyen Gizem Beyler Öz ile

Sporcu Beslenmesi

İster vücut geliştirici olun, ister zihinsel ve fiziksel sağlığınızı iyileştirmek için antrenman yapan veya egzersiz yapan profesyonel bir sporcu olun, spor beslenmesi fiziksel aktivitenin faydalı etkilerini optimize etmede kilit bir rol oynar. Beslenmeniz ve sıvı alımınızla ilgili bilinçli kararlar vermek, performansın artması, yaralanmaların önlenmesi ve daha hızlı iyileşme ile sonuçlanabilir, ancak hali hazırda mevcut olan bu kadar çok çelişkili bilgi ile nereden başlayacağınızı bilmek zordur.

Profesyonel bir beslenme uzmanının yardımının kararlarınıza yardımcı olabileceği ve nihayetinde performansınızı iyileştirebileceği yer burasıdır. Sporda başarılı olmak için spor yapan kişinin doğru şekilde beslenmesinin büyük önemi vardır. Kilo vermek amacıyla spor veya egzersiz yapılıyorsa beslenme doğru ayarlanmadığında iştah açılması söz konusu olabilir ve kişinin hedef kiloya ulaşması sanılanın aksine zorlaşabilir. Fitness, pilates, yoga, basketbol, yüzme, tenis veya diğer sporlarla ilgilenen profesyonel ve amatör sporcular bu Konudaki tecrübemizden yararlanabilirler.

Sporcu Beslenmesi​ Diyetisyen Gizem Beyler Öz

Diyetisyen Gizem Beyler Öz

Sağlıklı Beslenme Size Neler Katar

Daha fit Görünüş

Sağlıklı beslenme sayesinde daha fit bir fiziğe sahip olursunuz.

Size Özel Beslenme

Size özel beslenme programı ile daha hızlı forma ulaşırsınız.

Daha sağlıklı Yaşam

Sağlıklı beslenme size daha sağlıklı bir hayat sağlar.

Daha zinde Hayat

Spor ile beslenmenin birleşmesi size daha zinde bir hayat sağlar.

Sporcu Beslenme Programı​ Diyetisyen Gizem Beyler Öz

Diyetisyen Gizem Beyler Öz ile

Sporcu Beslenme Programı

Daha başarılı sonuçlar için egzersizin türüne ve şiddetine göre kişiye özel beslenme programı ayarlanmalıdır. Sporcu beslenmesi programı online (uzaktan takiple, görüntülü görüşerek) veya yüz yüze seanslarla desteklenebilir. Vücudunuzun enerjisini koruyan yağlar, proteinler ve karbonhidratlar başta olmak üzere spor performansı için vücudunuzu doğru gıdalarla beslemek çok önemlidir.

Bizimle iletişime geçerek sizden neler isteyeceğimizi öğrenebilirsiniz. Geldiğinizde kapsamlı vücut analizinizi (vücut ağırlığı, yağ oranı(%) ve ağrlığı(kg), sıvı oranı(%) ve ağırlığı (kg), kas oranı (%) ve ağırlığı (kg), metabolizma yaşı, bazal metabolizma hızı, iç organ çevresi yağ oranı, ideal kilo) değerlendirmesi, ödem durumu ve gereken tüm ölçümleri yapıyoruz.

Sonrasında sizin günlük yaşam rutininizi (uyanma, kahvaltı, öğlen-akşam yemeği saatleri, uyuma saatleri) dinliyoruz. Yani yaşam koşullarınıza göre beslenme programınızı birlikte düzenliyoruz ve durumunuza göre belirli dönemlerde kontrollerinizi sağlıyoruz.

Sporcu Beslenmesi​ İçin

Neden Beni Seçmelisin

Gerek yüz yüze, gerek online olarak sizlere belirlediğimiz koşullar altında her zaman hizmet verebilir çıktığın bu yolda yanında olabilirim. Arayın veya uğrayın tüm detayları canlı canlı camlı görüşelim.

Yüz Yüze Hizmet

Eğer imkanınız varsa sizleri ofisimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Online Beslenme Uzmanı

Ofisimize gelme imkanınız yoksa online olarak diyetisyen hizmeti verebiliriz.

Sağlıklı Beslenme

Unutmayın ki sağlık hayattır. Birlikte nasıl sağlıklı hayata kavuşacağınızı belirleyelim

Gizem Beyler Öz Blog

Bizi Takip Edin Eşsiz Tüyolara Erişin