Hakkımda

Home Hakkımda

Diyetisyen Gizem Beyler Öz Hakkında

Merhaba ben Diyetisyen Gizem Beyler Öz

Doğu Akdeniz Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden, üniversitenin her döneminde şeref veya yüksek şeref belgesi alarak 3.5 yılda mezun oldum. Üniversite eğitimim sürecinde Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Yetişkin, Çocuk ve Kurum stajlarımı tamamlamış olup, Kıbrıs’ta özel bir beslenme kliniğinde de Klinik stajımı tamamladım. Hem eğitim hayatım süresince, hem de sonrasında birçok seminere ve eğitimlere katıldım ve halen daha katılmaya devam etmekteyim. Şu anda eğitim hayatıma Anadolu üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Aşçılık bölümünde, ilgi duyduğum gastronomi alanında gelişmek için devam etmekte olup, bölümümde son dönem öğrencisiyim.

2022 yılı itibari ile ofisimde, kurucusu ve yöneticisi olduğum NOVA-Vİ Sağlıklı Yaşam & Beslenme markası adı altında sizlere danışmanlık hizmeti vermeye başlamış bulunmaktayım. Ayrıca Online Diyet ile, yurtiçi ve yurtdışı, nerede olduğunuz fark etmeksizin, beslenme danışmanlığınız da sizlere online olarak eşlik ediyorum.

Gizem Beyler Öz Hakkımda 2

Ben Kimim

Diyetisyen Gizem Beyler Öz

Bireysel farklılıkları göz önüne alarak size özel hazırlamış olduğum beslenme listeleriyle, kısa süreli ve kalıcı olmayan hedefler yerine uzun süreli hedefler ve sürdürülebilir beslenme davranışları kazandırarak, aç kalmadan doya doya yaşayarak da hedeflerimize ulaşabildiğimizi gördüğümüz, sadece fiziksel sağlığı değil ruhsal ve psikolojik sağlığı da bir bütün olarak ele alarak, sürekli iletişim halinde olacağımız, yüksek motivasyon ve sıkı takip süreciyle, sağlıklı ve kaliteli yaşam bilincini benimseyerek bu yolda beraber ilerliyor olacağız.

Uzman Diyetisyen Gizem Beyler Öz ile

Size Nasıl Yardımcı Olabileceğimizi Keşfedin

İhtiyaçlarınızı Belirliyoruz
Tüm verileri analiz ediyoruz
Özel diyet hazırlıyoruz
spor tavsiyeleri sunuyoruz

Edremit Diyetisyen

Diyetisyen Gizem
Beyler Öz

Kendini geliştirmeye odaklanmış, yeniliklere açık, bilimsel gelişmeleri takip eden, araştırmayı ve çalışmayı seven birisi olarak tutkuyla yaptığım mesleğimde, sizlerin yaşam kalitelerini arttırmak, hayattan zevk almanızı sağlayarak, motivasyonunuzu hiç kaybetmeden, sağlıklı, kaliteli ve doya doya yaşayacağınız bir hayat sürmenizi sağlamak amacıyla sizlere beslenme danışmanlık hizmeti vermek için çalışmaya devam etmekte olacağım.

Yüz yüze diyet ve beslenme danışmanlığı.

Online beslenme danışmanlığı.

Kişiye özel beslenme listesi.

%100 mutlu danışan.