Sağlıklı Kilo Verme

Home Sağlıklı Kilo Verme

Diyetisyen Gizem Beyler Öz ile

Sağlıklı Kilo Verme

Birçok kişi kilosundan şikayetçidir. Daha fit bir vücuda sahip olarak en başta kendisine güzel gözükmek ister. İnternette hızlı diyet, 1 haftada 5 kilo gibi listeleri araştırır ve uygulamaya başlar. Sonuç mu? Elbette ki hüsrandır. Sadece hit almak adına yayınlanmış o listeleri deneyenlerin çok büyük bir bölümü bahsedilen şekilde sonuç alamaz. Belki bir iki kilo olarak düşüş yaşayabilir. Ancak uygulanan yöntemler sağlık açısından sizlere zarar verebilecek yöntemlerdir.

5 ayda alınan kilo 5 günde verilmez. Verilse bile sizden bir şeyleri de mutlaka alıp götürür. Bu sebeple gerçekleşmesi imkansız hedefler peşinde koşarak yolun başından motivasyonu düşürmemek gerekir. Unutmayın ki kilo vermek sabır ve bu sabrı sağlamak biraz da psikolojiden geçer. Dirençli, inatçı, istekli ve rekabetçi olan bir psikoloji bu süreçteki en büyük yardımcınızdır. Biz sizlerin Sağlıklı Kilo Verme sürecinizde her zaman yanınızda oluyor sizi takip ediyor size uygun çözümlerde doğru adımlarla yürümenize destek oluyoruz.

Diyetisyen Gizem Beyler Öz Sağlıklı Kilo Verme

Diyetisyen Gizem Beyler Öz

Sağlıklı Kilo Verme Size Neler Katar

Daha fit Görünüş

Benimle ortak yürüyeceğiniz bu yoksa daha fit bir görünüşe sahip olursunuz.

Alışkanlık Edinirsiniz

Sağlıklı beslenerek kilo vermeniz için size özel programlar yaşam tarzınız haline gelir.

Daha sağlıklı Yaşam

Sağlıklı kilo vermek için sizlerle paylaşacağım birğiler vücut sağlığınızıda korumaya alır.

Daha zinde Hayat

Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur sözünü desteklercesine sağlıklı hayat sürersiniz.

Gizem Beyler Öz ile

Diyetisyen Eşliğinde Kilo Verme

Evet belli bir bilgi ve birikime sahipseniz bu süreci belki sizlerde destek almadan yürütebilirsiniz. Ancak sağdan saldan duyma fikir ve bilgilerle, başka birine uygulanmış çözüm önerileriyle kendi başınıza yol almanız yanlış şekilde vücudunuzu zorlamanız anlamına gelmektedir. Her insanın yapısı ve metabolizması farklı çalışır. Takdir edersiniz ki bu işlem bu kadar kolay olsaydı biz diyetisyenler yıllarca bu konuda eğitim almaz insan yapısını ve metabolizmasını bilmek zorunda kalmazdı.

Sağlıklı Kilo Verme gerçek anlamda sizin bizlerle arasındaki koordineli olarak çalışması ile gerçekleşebilecek bir husustur. Bu sebeple bizleri aramanız sizlerle nasıl bir yol izleyeceğinizi danışmanız sizin bu serüvende alacağınız en ciddi karardır. Gelin birlikte bu yolda omuz omuza ilerleyelim sizi fizik olarak istediğiniz yapıya ulaştırırken aynı zamanda sağlığınızın da bozulmamasına destek verelim.

Sağlıklı Kilo Vermek İçin

Neden Beni Seçmelisin

Gerek yüz yüze, gerek online olarak sizlere belirlediğimiz koşullar altında her zaman hizmet verebilir çıktığın bu yolda yanında olabilirim. Arayın veya uğrayın tüm detayları canlı canlı camlı görüşelim.

Yüz Yüze Hizmet

Eğer imkanınız varsa sizleri ofisimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Online Beslenme Uzmanı

Ofisimize gelme imkanınız yoksa online olarak diyetisyen hizmeti verebiliriz.

Sağlıklı Beslenme

Unutmayın ki sağlık hayattır. Birlikte nasıl sağlıklı hayata kavuşacağınızı belirleyelim

Gizem Beyler Öz Blog

Bizi Takip Edin Eşsiz Tüyolara Erişin