Sağlıklı Kilo Alma

Home Sağlıklı Kilo Alma

Diyetisyen Gizem Beyler Öz ile

Sağlıklı Kilo Alma

Kilo vermemekten şikayetçi olan insanlar gibi kilo alamamaktan şikayetçi olan insanlarda bulunmaktadır. Aslına bakarsanız kilo almak veya kilo vermek birbirine çok fazla benzeyen iki süreçtir. Kilo vermek için ortalama olarak günlük yakılan kaloriden daha az kalori alınması gerekiyorsa kilo almak için de durum tam tersidir. Bu seferde günlük yakılan kaloriden daha fazla kalori almak gerekir ancak yiyin çikolataları yiyin hamburgerleri şeklide sağlıksız kalori depolamak kilo almaktan ziyade sizin sağlığınızı derinden etkileyecek hareketlerdir.

Aşıdı derecede kilo nasıl bu kilolara sahip olan kişilerin psikolojisini derinden etkiliyorsa aşırı derecede zayıf olmak ta zayıf olan kişilerin psikolojisini olumsuz yönde etkilemektedir. Etrafındaki kişiler ile aralarındaki görünüm farklılıkları cılız ve güçsüz bir yapıya sahip olmak kilo alamamaktan şikayetçi olanları psikolojik olarak çöküntüye uğratır. Hatta ileri derece zayıf olan vakalarda psikolojik olarak yeme olgusu durur ve bu durum tamamen hastalığa dönüşebilir.

Sağlıklı Kilo Alma​ Diyetisyen Gizem Beyler Öz

Diyetisyen Gizem Beyler Öz

Sağlıklı Beslenme Size Neler Katar

Daha fit Görünüş

Sağlıklı beslenme sayesinde daha fit bir fiziğe sahip olursunuz.

Size Özel Beslenme

Size özel beslenme programı ile daha hızlı forma ulaşırsınız.

Daha sağlıklı Yaşam

Sağlıklı beslenme size daha sağlıklı bir hayat sağlar.

Daha zinde Hayat

Spor ile beslenmenin birleşmesi size daha zinde bir hayat sağlar.

Sağlıklı Kilo Almak İçin Yapılması Gerekenler​ Diyetisyen Gizem Beyler Öz

Diyetisyen Gizem Beyler Öz ile

Kilo Almak İçin Yapılması Gerekenler

Kilo almak isteyen kişilere mutlaka spor faaliyetleri önerilmektedir. Harekete bağlı olarak kas dokularındaki hareketlenme vücuda alınan besinlerin dengeli olarak dağılmasına etki sağlar. Aksi taktirde bölgesel yağlanmalar ile istenmeyen sonuçlar oluşabilir.

Diğer bir öneri ise hayatın düzene sokulmasıdır. Stres dolu bir hayat iştahı olumsuz yönde etkilemektedir. Düzenli uyuma, düzenli yeme ve spor faaliyetleri hayatın düzene sokulmasında etkin rol oynar.

Dengeli beslenme kilo almak açısından önemlidir. Tek yönlü beslenme kilo alınacak olsa bile bu kiloların faydadan çok zarar ile size dönmesini sağlar.

Bu bağlamda bizimle görüşmek sizin hayatınızın düzene sokulması ve nasıl beslenmeniz gerektiğine dair programlar açısından oldukça önemlidir. Bizi arayarak kendinize bir iyilik yapabilir dengeli, düzenli ve sağlıklı kilo alabilirsiniz.

Sağlıklı Kilo Almak İçin

Neden Beni Seçmelisin

Gerek yüz yüze, gerek online olarak sizlere belirlediğimiz koşullar altında her zaman hizmet verebilir çıktığın bu yolda yanında olabilirim. Arayın veya uğrayın tüm detayları canlı canlı camlı görüşelim.

Yüz Yüze Hizmet

Eğer imkanınız varsa sizleri ofisimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Online Beslenme Uzmanı

Ofisimize gelme imkanınız yoksa online olarak diyetisyen hizmeti verebiliriz.

Sağlıklı Beslenme

Unutmayın ki sağlık hayattır. Birlikte nasıl sağlıklı hayata kavuşacağınızı belirleyelim

Gizem Beyler Öz Blog

Bizi Takip Edin Eşsiz Tüyolara Erişin