Sağlıklı Beslenme

Home Sağlıklı Beslenme

Diyetisyen Gizem Beyler Öz ile

Sağlıklı Beslenme

İnsan hangi yaşta olursa olsun sağlıklı beslenmeli ve bunu küçük yaşlardan itibaren alışkanlık haline getirmesi gerekir. Fakat bulunmuş olduğumuz dönemde birçok insan sağlıklı beslenmeyi doğru şekilde yapamamaktadır. Kulaktan dolma sağdan soldan duyma ile yanlış fikirler ve yanlış bilgilerle sağlıklı beslendiğini düşünmektedir. Sağlıklı beslemeyi öğrenmek görünüş olarak fit bir bedene, temiz ve diri cilt yapısına olanak sağlarken aynı zamanda rahatsızlıklar ve hastalıklardan sizi uzaklaştırarak kaliteli bir yaşam sürmenize imkan sağlayacaktır.

Sağlıklı beslenme konusu hakkında birçok yerde yanlış bilgilendirme yapılmaktadır. Tv’ lerde bloglar da glütensiz, şekersiz, az yağlı, tuzsuz diye program yapılmakta ve diyet tavsiyelerinde bulunulmaktadır. Bunların çoğu hit almak için sağdan soldan kopyalanan yayınlardır. Buna ilaveten spor üzerinde aşırı derecede durulmaktadır. Evet spor konusuna bizde katılıyoruz ancak x kişi için hazırlanan beslenme programı veya sağlıklı beslenme programı y kişiye yarayacak diye bir kural söz konusu değildir.

Sağlıklı Beslenme Diyetisyen Gizem Beyler Öz

Diyetisyen Gizem Beyler Öz

Sağlıklı Beslenme Size Neler Katar

Daha fit Görünüş

Sağlıklı beslenme sayesinde daha fit bir fiziğe sahip olursunuz.

Size Özel Beslenme

Size özel beslenme programı ile daha hızlı forma ulaşırsınız.

Daha sağlıklı Yaşam

Sağlıklı beslenme size daha sağlıklı bir hayat sağlar.

Daha zinde Hayat

Spor ile beslenmenin birleşmesi size daha zinde bir hayat sağlar.

Sağlıklı Beslenmeyi Öğrenme​ Diyetisyen Gizem Beyler Öz

Diyetisyen Gizem Beyler Öz ile

Sağlıklı Beslenmeyi Öğrenme

Sağlıklı beslenmeyi öğrenmeye başlamanın birinci kuralı takdir edersiniz ki sağlıksız gıdalardan uzak durmaktır. Çikolatalar, cipsler, gofretler, hamburgerler hepsi çok lezzetli bunu bizde kabul ediyoruz ama hepsi sağlıksız yiyecekler kategorisinde yer almaktadır ki bu liste oldukça uzundur.

Eğer gerçek anlamda sağlıklı beslenmek istiyorsanız başta E432, E211, E441, 120, E102, E412, E150, E450, E110 olmak üzere, içeriğinde E kodu geçen bütün ürünlerden uzak durmalısınız. Alışveriş sepetinizde mümkün mertebe taze meyve, taze sebze, bulgur, balık gibi (ki bu listede oldukça uzun) besin değeri yüksek sağlıklı ürünlere yer vermelisiniz.

Evet biliyoruz ki birçok çalışan özellikle öğlen yemeklerinde zamansızlıktan ayak üstü ve hızlı beslenmeyi tercih etmektedir. Ve yine aynı çalışanlar yorgun gittiği evlerinde hızlı hazırlanan besinleri tercih ederek sağlıktan uzak bir beslenme şekli ile hayatını idame ettirmektedir. İşte bu bağlamda Sağlıklı Beslenme uzman ile bir yola çıkmak size büyük avantajlar sağlayacaktır.

Sağlıklı Beslenmek İçin

Neden Beni Seçmelisin

Gerek yüz yüze, gerek online olarak sizlere belirlediğimiz koşullar altında her zaman hizmet verebilir çıktığın bu yolda yanında olabilirim. Arayın veya uğrayın tüm detayları canlı canlı camlı görüşelim.

Yüz Yüze Hizmet

Eğer imkanınız varsa sizleri ofisimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Online Beslenme Uzmanı

Ofisimize gelme imkanınız yoksa online olarak diyetisyen hizmeti verebiliriz.

Sağlıklı Beslenme

Unutmayın ki sağlık hayattır. Birlikte nasıl sağlıklı hayata kavuşacağınızı belirleyelim

Gizem Beyler Öz Blog

Bizi Takip Edin Eşsiz Tüyolara Erişin