Kilo Kontrolü ve Koruma​

Home Kilo Kontrolü ve Koruma​

Diyetisyen Gizem Beyler Öz ile

Kilo Kontrolü ve Kilo Koruma

Azmettiniz ve sıkı bir diyetle hedeflediğiniz kiloya ulaştınız, ya da hala diyet yapıyor olabilirsiniz. Diyetten sonra geçen sürede veya kendinizi ödüllendirmek için arada vereceğiniz birkaç günlük dinlenme süresinde yiyemediğiniz her şeyi yemek isteyebilirsiniz.

İstemek önemli değil de bunu eylem haline getirmek kendiniz için yapacağınız en büyük yanlışlardan biridir.

Diyetten sonra kilo koruma programına geçmezseniz diyetinizin bir faydası olmaz. Kişinin kilo koruma programını uygulamadan, aldığı ve harcadığı enerjiyi dengelemeyi öğrenmeden, diyetten önceki yaşam şekline dönerse verdiği kiloları hatta bu kilolardan fazlasını geri alması kaçınılmazdır. Diyetin bir matematik işi olduğunu unutmayın. Bu yüzden neyi ne kadar yemeniz gerektiğini veya neyi neyle değiştirmeniz gerektiğini mutlaka öğrenin. Diyet döneminde kilo korumaya yönelik yapılan adımlar, kilo korumanın süresini belirler. Diyet dönemi ne kadar başarılı geçerse kilo koruma dönemi de o derece kısalmış olur.

Kilo Kontrolü ve Kilo Koruma Programı Diyetisyen Gizem Beyler Öz

Diyetisyen Gizem Beyler Öz

Sağlıklı Beslenme Size Neler Katar

Daha fit Görünüş

Sağlıklı beslenme sayesinde daha fit bir fiziğe sahip olursunuz.

Size Özel Beslenme

Size özel beslenme programı ile daha hızlı forma ulaşırsınız.

Daha sağlıklı Yaşam

Sağlıklı beslenme size daha sağlıklı bir hayat sağlar.

Daha zinde Hayat

Spor ile beslenmenin birleşmesi size daha zinde bir hayat sağlar.

Kilo Kontrolü ve Kilo Koruma Diyetisyen Gizem Beyler Öz

Diyetisyen Gizem Beyler Öz ile

Kilo Kontrolü ve Kilo Koruma Programı

Kilo kontrolü ve kilo koruma kişinin genel yapısı ve durumuna göre herkes için değişiklik gösteren bir süreçtir. Kilo koruma programı, kişinin diyet bittikten sonra aldığı enerjiyi kademe kademe artırarak, alınan enerji ile harcanan enerjinin dengelenmesini hedefler. Kişi, aldığı ve harcadığı enerji dengesini ne kadar hızlı düzenlemeyi öğrenirse, kilo koruma programı da o kadar hızlı tamamlanmış olur. Ancak beslenme uzmanı olarak bizim önerimiz genel olarak diyete ne kadar zaman ayırmışsanız, kilo programına da o kadar zaman ayırmanızdır. Yani eğer 6 ay diyet yapmışsanız, 6 ay da kilo koruma programınıza devam etmeniz en doğru davranış şekli olacaktır.

Gelin sizler için de kilo koruma programı oluşturalım. Bu program süresi içerisinde belirleyeceğimiz sürelerde gerek yüz yüze gerek online olarak sizlerle görüşüp her görüşmede geldiğiniz noktanın durum değerlendirmesi yapalım. Nereden nereye geldiğimizi hesaplayarak sizlere yeni ve esnetilmiş hedefler çizelim. Vermiş olduğunuz veya var olan kilolarınızı korumak için gerekli adımları birlikte atarak mutlu sona ulaşalım.

Kilo Kontrolü ve Kilo Koruma

Neden Beni Seçmelisin

Gerek yüz yüze, gerek online olarak sizlere belirlediğimiz koşullar altında her zaman hizmet verebilir çıktığın bu yolda yanında olabilirim. Arayın veya uğrayın tüm detayları canlı canlı camlı görüşelim.

Yüz Yüze Hizmet

Eğer imkanınız varsa sizleri ofisimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Online Beslenme Uzmanı

Ofisimize gelme imkanınız yoksa online olarak diyetisyen hizmeti verebiliriz.

Sağlıklı Beslenme

Unutmayın ki sağlık hayattır. Birlikte nasıl sağlıklı hayata kavuşacağınızı belirleyelim

Gizem Beyler Öz Blog

Bizi Takip Edin Eşsiz Tüyolara Erişin