Hastalıklarda Beslenme Tedavisi​

Home Hastalıklarda Beslenme Tedavisi​

Diyetisyen Gizem Beyler Öz ile

Hastalıklarda Beslenme Tedavisi

Sağlığın korunması, sağlığın kaliteli bir biçimde yürütülmesi, hastalıklardan korunma, hastalık oluşumundan sonra hastalığın etkin bir şekilde tedavi edilmesi ve tedavi süresinin kısatılmasın da yeterli, dengeli ve sağlıklı beslenme en temel koşuldur. Gelişmiş dünyada hastalıkların önlenmesi ve yönetiminde beslenme tedavilerinin yararları ve riskleri gözden geçirilmiştir. Hastaların erken enteral beslenmesinin çeşitli travmatik ve cerrahi hastalıklarda enfeksiyonları önlediğine dair güçlü kanıtlar vardır. Bununla birlikte, tıbbi hastalıklarda ise, benzer erken beslenme yöntemlerinde çok fazla önem vardır.

Kalp-Damar Hastalıkları, Obezite, Polikistik Over Sendromu (PCOS), Tiroid Hastalıkları, Metabolik Sendrom, Hipertansiyon, Yeme Bozuklukları, Diyabet (Şeker) Hastalığı, İnsülin Direnci, Gastrointestinal Problemler, Romatizmal hastalıklar, Besin alerjisi-intoleransı, Gestasyonel diyabet gibi hastalıklar başta olmak üzere tüm hastalıklar için beslenme tedavisi uygulamaktayız.

Hastalık Döneminde Beslenme​ Diyetisyen Gizem Beyler Öz

Diyetisyen Gizem Beyler Öz

Sağlıklı Beslenme Size Neler Katar

Daha fit Görünüş

Sağlıklı beslenme sayesinde daha fit bir fiziğe sahip olursunuz.

Size Özel Beslenme

Size özel beslenme programı ile daha hızlı forma ulaşırsınız.

Daha sağlıklı Yaşam

Sağlıklı beslenme size daha sağlıklı bir hayat sağlar.

Daha zinde Hayat

Spor ile beslenmenin birleşmesi size daha zinde bir hayat sağlar.

Hastalık Döneminde Sağlıklı Beslenme​ Diyetisyen Gizem Beyler Öz

Diyetisyen Gizem Beyler Öz ile

Hastalık Döneminde Sağlıklı Beslenme

Hastalıklarda besleme tedavisini iki yönlü olarak yürütmekteyiz. Bunlardan birincisi yüz yüze görüşerek yapılan tedavi yöntemidir. Bu yöntem esnasında vücut analizinizi (vücut ağırlığı, yağ oranı(%) ve ağrlığı(kg), sıvı oranı(%) ve ağırlığı (kg), kas oranı (%) ve ağırlığı (kg), metabolizma yaşı, bazal metabolizma hızı, iç organ çevresi yağ oranı, ideal kilo) değerlendirmesi, ödem durumu gibi tüm ölçümlerin değerlerini değerlendirerek sizin durumunuza uygun olarak bir program hazırlıyoruz.

Diğer yöntem ise online olarak kameralı mikrofonlu olarak yürüttüğümüz danışmanlık hizmetidir. Hastalığınızın durumuna ve sizin durumunuza göre en doğru yolu çiziyor sizler ile hazırladığımız görüşme programına göre sürekli iletişim halinde oluyoruz.

Sağlık her şeyden önemlidir. Bu yüzden zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçmenizi öneriyor sağlığınıza kavuşmanız için gerekli adımları birlikte atmayı teklif ediyoruz.

Hastalık Döneminde Sağlıklı Beslenmek İçin

Neden Beni Seçmelisin

Gerek yüz yüze, gerek online olarak sizlere belirlediğimiz koşullar altında her zaman hizmet verebilir çıktığın bu yolda yanında olabilirim. Arayın veya uğrayın tüm detayları canlı canlı camlı görüşelim.

Yüz Yüze Hizmet

Eğer imkanınız varsa sizleri ofisimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Online Beslenme Uzmanı

Ofisimize gelme imkanınız yoksa online olarak diyetisyen hizmeti verebiliriz.

Sağlıklı Beslenme

Unutmayın ki sağlık hayattır. Birlikte nasıl sağlıklı hayata kavuşacağınızı belirleyelim

Gizem Beyler Öz Blog

Bizi Takip Edin Eşsiz Tüyolara Erişin