Emzirme Dönemi Beslenme

Home Emzirme Dönemi Beslenme

Diyetisyen Gizem Beyler Öz ile

Emzirme Döneminde Beslenme

Emzirme döneminde doğru ve sağlıklı beslenmeniz anne sütünün daha verimli olması açısından çok önemli olduğu gibi, çocuğunuzun gelecekteki sağlığı ile de birebir ilişki içerisindedir. Doğru beslenme şekli, sağlık açısından sizi ve bebeğinizi besleyecek besin maddeleri hem emzirme döneminde daha zinde olmanızı sağlar, hem de bebeğinizin tek tükettiği besin maddesi olan anne sütünün çok daha fazla ve verimli olmasına yardımcı olur.

İnsanlık tarihinin var olduğu günden bugüne kadar insanoğlu emzirme döneminde alması gereken besin maddeleri ile ilgili birçok fikir ve düşünce içerisindedir. Bunlardan doğru olduğu kadar yanlış fikirlerinde olduğu uzmanlar tarafından kanıtlanmıştır. Biz diyetisyenlerin amacı sadece sizin beslenmenizi düzenlemek değildir. Beslenme düzeni zaten herkes tarafından sağlanır. Amacımız bebeğinizin alacağı vitaminlerin doğru ölücüde olması, bu dönemde sizin zinde kalmanız ve hamilelik sonrasında doğru beslenerek bu dönemdeki aldığınız kilolardan kurtulmanızdır.

Emzirme Döneminde Beslenme​ Diyetisyen Gizem Beyler Öz

Diyetisyen Gizem Beyler Öz

Sağlıklı Beslenme Size Neler Katar

Daha fit Görünüş

Sağlıklı beslenme sayesinde daha fit bir fiziğe sahip olursunuz.

Size Özel Beslenme

Size özel beslenme programı ile daha hızlı forma ulaşırsınız.

Daha sağlıklı Yaşam

Sağlıklı beslenme size daha sağlıklı bir hayat sağlar.

Daha zinde Hayat

Spor ile beslenmenin birleşmesi size daha zinde bir hayat sağlar.

Diyetisyen Gizem Beyler Öz ile

Emzirme Döneminde Sağlıklı Beslenme

Hamilelik döneminde eğer bizlerden yardım aldıysanız aynı rutin görüşmelerimize devam etmeniz, bu süreçte sizi ve bebeğinizi sağlık açısından korumamız, size yarenlik etmemiz açısından oldukça önemlidir. Hamilelik döneminde size verdiğimiz destek emzirme döneminde değişiklikler gösterecektir. Hamilelik dönemi ile emzirme dönemi iki farklı olgudur ve bu dönemi de birlikte hem sağlık hem de mutlulukla aşmamız sizin ve bebeğiniz açısından faydalı olacaktır.

Eğer bu hamilelik süresi içinde bizden bir yardım almadıysanız, bizimle hem kendi sağlığınızı korumak, hem vücudunuzu normal rutinine döndürmek, hem de yeni doğan bebeğinize en sağlıklı sütü verebilmek açısından önemlidir. Bu sebeple bizleri biran önce arayarak yüz yüze veya online olarak görüşmek için randevu oluşturmanızı önerir, bu yolculukta yalnız olmadığınızı yaşayacağınız problemleri bizimle birlikte çok rahat bir şekilde aşacağınızı bilmenizi isteriz.

Emzirme Döneminde Sağlıklı Beslenmek İçin

Neden Beni Seçmelisin

Gerek yüz yüze, gerek online olarak sizlere belirlediğimiz koşullar altında her zaman hizmet verebilir çıktığın bu yolda yanında olabilirim. Arayın veya uğrayın tüm detayları canlı canlı camlı görüşelim.

Yüz Yüze Hizmet

Eğer imkanınız varsa sizleri ofisimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Online Beslenme Uzmanı

Ofisimize gelme imkanınız yoksa online olarak diyetisyen hizmeti verebiliriz.

Sağlıklı Beslenme

Unutmayın ki sağlık hayattır. Birlikte nasıl sağlıklı hayata kavuşacağınızı belirleyelim

Gizem Beyler Öz Blog

Bizi Takip Edin Eşsiz Tüyolara Erişin